Pirmasis įrašas - alkoholiui ne!

Paskelbta AndreliZzz Vas 22, 2009 Asmeniniai |

Negeriam
Pirmąjį BLOGo įrašą panaudosiu atsakymui visiems, kurie nuolat klausinėja, kodėl gi aš visiškai nustojau vartoti alkoholį. Reiks duoti nuorodą arba tiesiog pasakyti, kad atsakymas čia. :)

Išties draugai nuolat stebisi, kodėl toks studijų metų vakarėlių liūtas staiga visiškai metė gerti. Kaskart pastebiu vis naujų bandymų išsiaiškinti, kas gi mano gyvenime nutiko tokio, koks sukrėtimas įvyko, kad pastūmėjo tokiam jų akimis drastiškam poelgiui. Populiariausia versija – pradėjau sportuoti. Dar esu girdėjęs spėjimų, jog planuoju vaiką, todėl noriu, kad organizmas apsivalytų, kad vartoju antibiotikus, kad palindau panai po padu, kad vairuoju, ar ruošiuosi staigiai kažkur su mašina sprukti, kad rytojaus dieną laukia kažkas svarbaus(negaliu dabar rašydamas nesišypsoti)… :) Girdėjau ir daug patyčių, jog dabar geriu bealkoholinį alų, o tuoj pradėsiu ir gumines mergas mylėt, vienuolyno davatka pasidarysiu ir ir t.t. ir pan. :) Aš dėl to „nesiparinu“, o „parinasi“ patys tie, kurie taip kalba. „Parinasi“, bet susimąsto. Tikrai pastebiu, kad draugai mažiau prie manęs ir geria. Tuo mano nusistatymas tik sustiprėja. Tikiuosi, kad ir šis BLOGas kažką įkvėps nebegerti.

Užteks plepalų. Vardinu priežastis. :) Kaip pamatysite draugų spėlionėse tikrai yra šiek tiek tiesos. Jie patys tai žino, bet kažkodėl nesiliauja.:)

1. Neskanu. Na, tikrai neįsivaizduoju, kaip gali būti skani degtinė :)
2. Nenoriu priklausomybės. Dėl to turbūt klausimų niekam nekyla, mėlynanosių pilnos gatvės.
3. Nenoriu savęs nuodyti. Alkoholis yra nuodas. Tikrai nerasite išgeriančio žmogaus, kuris nors kartą gyvenime nebūtų vėmęs nuo alkoholio.
4. Noriu sveikų vaikų. Alkoholizmas perduodamas genetiškai. Be to girtų tėvų vaikai būna silpnesni, didėja išsigimimo pavojus.
5. Nenoriu gailėtis dėl kvailų, girtų poelgiu. Girtam visos panos gražios ;)
6. Nusibodo sunkūs rytai. Nesu mazochistas ir nesimėgauju rytiniu galvos skausmu ar pykinimu.
7. Noriu gerai jaustis. Nustojus gerti savijauta pagerėjo mažiausiai 2 kartus :D
8. Darbingumas. Vien jau žvalūs pirmadienio rytai ką pasako ;)
9. Noriu aktyvių smegenų. Visiems aišku, kad alkoholis ardo smegenų ląsteles. Dabar džiaugiuosi vis gerėjančia atmintimi.
10. Reikalingi savaitgaliai. Pastaruosius pora metų savaitgaliai buvo pašvęsti vakarėliams: grįžti paryčiais, dieną pramiegi, vakare vėl į trasą, sekmadienį bandai atsigauti… Savaitgalis prapuolė, pirmadienį vėl keikiesi, kad nėra sveikatos ir nesutvarkyti reikalai.
11. Nenoriu būti reklamos auka. Alkoholis įpirštas reklamos, tėvų auklėjimo, aplinkos. Šis sovietinis palikimas ne man.
12. Nenoriu būti kaip visi. Noras išsiskirti daug kam būdingas :) Situacija panaši kaip su rūkymu, kuris taip pat tampa nebemadingas.
13. Lietuviai ir taip per daug geria.
14. Taupau pinigus. Negeriant susitaupo labai daug :)
15. Patinku merginoms. Na, galim pasiginčyti su tuo, kuris mano, kad jis girtas svirduliuojantis ir šnekantis nesąmones yra patrauklesnis.
16. Keliu žavesį, o ne šleikštulį. Šis punktas panašus į prieš tai esantį, bet man smagu, kai niekas nesako, kad vakar pasakei kažkokią nesąmonę, kažkur privėmei, kažką sudaužei ir pan.
17. Aš už blaivų protą. Jo mūsų dienomis labai trūksta. Nenoriu būti kvailas. Na, čia mažai ką pakeisi, bet išgėręs esu dar kvailesnis ;)
18. Mokausi atsipalaiduoti be alkoholio. Siekiu patirti proto ramybę be visokio šlamšto. Nuo savęs nepabėgsi, o kadangi mano sąžinė švari, nematau priežasties ir bėgti.
19. Yra prasmingesnės veiklos. Atsipalaiduoti reikia, bet galima ir negeriant. Yra įdomesnių užsiėmimų.
20. Noriu kokybiškesnių minčių. Kiek girtų vakarų pramąsčiau apie gyvenimą ir nieko doro nesumąsčiau :)
21. Noriu spręsti problemas. Prisigėrus problemos nedingsta, o tik atidedamas jų sprendimas, tad išsiblaivius prie problemos prisideda tik galvos skausmas ir stresas.
22. O kam? Linksma ir taip. Linksmoje kompanijoje man tikrai linksma ir be alkoholio.
23. Nes prisigerti kiaušų nereikia. Drąsos reikia pažvelgti savo problemoms į akis ir jas išspręsti.
24. Vyrai negeria. Tikras vyras turi pakankamai valios ir pakankamai stiprias moralines vertybes, kad save gerbtų, nesivoliotų prisigėręs kaip kiaulė, atsispirtų alkoholiui.
25. http://www.sveikata.info/alkoholis-kelias-i-kvailuma, http://lt.wikipedia.org/wiki/Alkoholizmas

Na, manau, kad pradžiai užteks ir 25 priežasčių.

Alkoholis – tikrai naikina protą. Geriančios tautos žmonės iš mąstančių, kūrybingų, dieviškumo siekiančių būtybių virsta į nemąstančius vartotojus, dvikoję bandą - darbo jėgą, kuri turi tik vieną mintį: kaip nors atidirbti dieną, pavalgyti ir išgerti. Arba nusigerti, kad užmirštų savo nykią būtį. Aš siūlau tą būtį keisti blaiviomis kokybiškomis mintimis ugdant savo ir kitų moralę.

Tai ką? Einam už tai išgerti? ;)

Get the Flash Player to see this player.

3 komentarų

john
Vas 24, 2009 at 3:44 vakare

Molodec


 
AndreliZzz
Vas 26, 2009 at 7:55 vakare

Čia į tą pačią temą:
http://www.metacafe.com/watch/313832/girtas_loxas/


 
spek kad
Kov 6, 2009 at 12:10 vakare

dar galėtum nustoti girtis. Draugai tikrai mažiau galvoja kodėl tu negeri negu tu manai.

just my 2 cents


 

Pasisakykite

Copyright © 2020 Andriaus BLOGas Visos teisės saugomos.